Wyślij wiadomość
Chiny Silnik z napędem środkowym EBike producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Kant

Free call
Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.

Truckrun, jazda dla zabawy.

  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
  • Wuxi Truckrun Motor Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: Truckrun Ilość pracowników: 170~200
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2014
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

TruckRun, jako poprzedni dostawca Ebike Motor, możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, szybką dostawę i zaokrągloną obsługę posprzedażną.Jeśli szukasz silników do e-rowerów, szczerze sugeruję wypróbowanie naszych.Dzięki silnemu działowi badawczo-rozwojowemu i precyzyjnej produkcji możemy zaoferować Ci moc i znacznie bardziej przystępną cenę oraz lepszą obsługę.Oprócz silników możemy również dostarczyć inne części do Ebike z naszymi bliskimi partnerami, w tym wyświetlacze, koła łańcuchowe, przepustnice, felgi i ramę.Jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksowe rozwiązanie.Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki systemowi zasilania TruckRun możemy zapewnić Ci doskonałe wrażenia z jazdy.

 

 

Historia

W 2014 r. firma Truckrun w Chinach po raz pierwszy opracowała silnik montowany centralnie i przesłał zgłoszenie patentowe do Stanów Zjednoczonych, Japonii i Europy.
W 2015 r. Rekrutuj talenty i rozwijaj zróżnicowane silniki z piastą tylną
W 2016 r. Truckrun zakończył niezależne badania i rozwój do 5 silników montowanych centralnie.
W 2017 roku uzyskał certyfikację patentową Stanów Zjednoczonych, Japonii i Europy.
W 2018 roku Oficjalna premiera marki Truckrun.
W 2019 roku Truckrun Motor został wyłącznym dostawcą silników dla kilku marek rowerów elektrycznych.

 

 

 

Usługa

Posiadamy profesjonalne projekty silników i systemy sterowania ruchem i możemy podjąć się projektowania i opracowywania różnych systemów silników i sterowników. Współpracowaliśmy z Mobike w celu opracowania projektu rowerowego Mobike i Foxconn w celu opracowania projektu silnika z napędem średnim.Członkowie zespołu posiadają bogate doświadczenie w technologii produkcji i produkcji seryjnej.

 

 

 

 

 

Nasz zespół

※ Truckrun współpracował z Mobike w celu opracowania projektu rowerowego Mobike i Foxconn w celu opracowania projektu silnika montowanego na środku.Członkowie zespołu posiadają bogate doświadczenie w technologii produkcji i produkcji seryjnej.

※ Zespół posiada szereg patentów na wynalazki i patenty użytkowe.Trzonowi członkowie zespołu mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży i zgromadzili bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne, w tym personel badawczo-rozwojowy i kadrę zarządzającą z ponad 20-letnim doświadczeniem.Spójność i wewnętrzne szkolenie profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania przemysłowego, projektowania karoserii, systemu przekładni, przetwarzania i produkcji, inteligentnej platformy chmurowej APP i innych dziedzin.

※ Koncepcja projektowania produktów zespołowych: prosty i elegancki wygląd, doskonała wydajność i praktyczność.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość